Кива посеред парламенту розмовляв сам з собою? Журналісти знову зафіксували дивну поведінку нардепа

Кива рішуче сам собі щось сказав
Кива рішуче сам собі щось сказав
Кадр з трансляції телеканалу «Наш»


Нардеп від ОПЗЖ махав руками біля трибуни Ради Об этом сообщает livepress.in.ua со ссылкой на СМИ.Народний депутат від «Опозиційної партії – За життя» Ілля Кива знову вельми дивно поводився у парламенті. Так, сьогодні під час перерви у роботі Верховної Ради він став поблизу трибуни і почав про щось розмовляти, супроводжуючи свій монолог активною жестикуляцією. Таку поведінку зафіксували присутні у залі відеооператори.


Поруч із ним жодного співрозмовника не було. Щоправда, у вусі народного обранця на відео помітно навушник – можливо, він просто так темпераментно говорить по телефону.
Це не перший приклад дивної поведінки Киви. Так, позавчора він походив по сесійній залі у масці Джокера, потім зняв її і поклав на трибуну Верховної Ради, коли там виступав новоспечений нардеп Сергій Рудик.


Раніше Кива став зіркою популярного сайту для дорослих Pornhub. Нардеп пестив себе в залі Верховної Ради. Його поведінка у парламенті надихнула Уляну Супрун на великий пост про мастурбацію.


Також Кива відзначився тим, що пообіцяв відрізати голову чоловіку, який дорікнув йому охороною та джипом.


Читайте також: Кандидат Кива. «Шкода, що я не пішов у політику раніше»


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/kiva-posered-parlamentu-rozmovlyav-sam-z-soboyu-zhurnalisti-znovu-zafiksuvali-divnu-povedinku-nardepa-639889.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя