В мережі показали відео польоту космічного корабля Starship

Багаторазова ракета-носій Super Heavy з 37 двигунами Raptor виведе Starship на суборбітальну висоту і потім повернеться на Землю.

Об этом сообщает sovsekreti.in.ua со ссылкой на СМИ.

Після презентації зорельота Starship компанія SpaceX опублікувала відео, на якому детально показала як апарат виведуть на земну орбіту. Відео опубліковане на YouTube-каналі SpaceX, передають Патріоти України.

Багаторазова ракета-носій Super Heavy з 37 двигунами Raptor виведе Starship на суборбітальну висоту і потім повернеться на Землю. Для дозаправки космічного корабля, який "дотягнеться" до орбіти за допомогою шести власних ракетних установок, буде використовуватися його друга модифікація, переобладнана в танкер.

За словами розробників, підсумкового запасу палива буде досить для пілотованого польоту до Місяця, а в перспективі – до Марсу.

Хоча анімація цього не показує, порожній космічний корабель ймовірно буде самостійно повертатися на Землю, покладаючись на термостійку обшивку. Потім він приземлиться біля ракети-носія, пройде передстартовий огляд і підготується до наступного рейсу на орбіту.

За даними компанії, наступні запуски космічних кораблів будуть здійснюватися зі стартового майданчика на південному сході Техасу.


Джерело статті: “https://ustymenkooleh.patrioty.org.ua/blogs/v-merezhi-pokazaly-video-polotu-kosmichnoho-korablia-starship-297986.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя