США у 2017 році таємно вивезли шпигуна, який працював в уряді Росії - CNN

<p>Представник ЦРУ Бріттані Брамелл заперечує, що причиною можливої спецоперації могли стати дії Трампа Об этом сообщает <a href=sledak.in.ua со ссылкой на СМИ.

— США у 2017 році таємно вивезли шпигуна, який працював в уряді Росії — CNN">

Представник ЦРУ Бріттані Брамелл заперечує, що причиною можливої спецоперації могли стати дії Трампа

За даними CNN, шпигун передавав інформацію про внутрішню діяльність Кремля


У 2017 році розвідка США таємно вивезла з Росії одного з своїх найбільш цінних агентів, який працював в російському уряді.


Про це 9 вересня повідомляє CNN з посиланням на джерела в адміністрації президента США Дональда Трампа.


Зазначається, що шпигун передавав інформацію про внутрішню діяльність Кремля, а також плани президента Росії Володимира Путіна і його думку з різних питань. За словами одного зі співрозмовників CNN, у влади США не було подібних цінних джерел інформації в російському уряді.


Існування агента ретельно приховувалося, він працював на американську розвідку багато років. Його вирішили вивезли з Росії через недбале ставлення Трампа і співробітників його адміністрації до засекреченої інформації, стверджує CNN. Як проходила евакуація і де зараз знаходиться агент, виданню невідомо.


Прес-секретар Білого дому Стефані Грішем заявила CNN, що інформація телеканалу не відповідає дійсності і «може поставити під загрозу життя людей».


Представник ЦРУ Бріттані Брамелл заперечує, що причиною можливої спецоперації могли стати дії Трампа.


До слова, у Запоріжжі викрили агента російського Головного управління розвідки, який працював на стратегічному завод «Мігремонт» і передавав Росії секретні дані.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/news/ssha-u-2017-roci-tajemno-vivezli-shpiguna-yakiy-pracyuvav-v-uryadi-rosiji-cnn-623933.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя