Абромавичус розпочав розслідування щодо свого попередника в "Укроборонпромі" Букіна


Нова команда "Укроборонпрому" ініціювала серію внутрішніх розслідувань щодо останніх подій в концерні

Про це повідомляє прес-служба "Укроборонпрому". Об этом сообщает max24.in.ua со ссылкой на СМИ.

3 вересня журналісти "Бігус.інфо" оприлюднили інформацію щодо підписання екс-генеральним директором Павлом Букіним наказу про зміну статуту Державної компанії "Укрспецекспорт".

Відповідно до оприлюдненої інформації, зміни до Статуту "Укрспецекспорту" суттєво обмежують повноваження концерну з управління підприємствами-спецекспортерами.

"У нас була інформація про ці зміни ще до мого призначення. Як тільки ми отримали повноваження, одразу почали заходи по виправленню цих змін. На даний момент ситуація на підприємствах-спецекспортерах під повним контролем концерну", — повідомив генеральний директор концерну Айварас Абромавичус.

Він зазначив, що вже дав доручення провести службове розслідування щодо обставин підготовки та прийняття змін до статуту та відповідності дій посадових осіб концерну, які впровадили ці зміни, вимогам чинного законодавства.

"Щодо цієї ситуації проводиться внутрішнє розслідування. У разі встановлення протиправних чи незаконних дій, ми будемо звертатися в правоохоронні органи", – зауважив Абромавичус.

Окрім того, Айварас Абромавичус ініціював службове розслідування обставин появи в пресі документів, що стосуються зовнішньоекономічного контракту ДП ДГЗП "Спецтехноекспорт", які ймовірно можуть містити інформацію з обмеженим доступом та комерційну таємницю. Для цього в концерні створена спеціальна комісія з числа працівників Департаменту безпеки, Департаменту юридичної підтримки та правової експертизи.

"Інформація стосувалась одного з контрактів на постачання військової техніки, але сама суть контракту була спотворена і представлена у негативному світлі. Подібні інформаційні диверсії призводять до дискредитації концерну і його учасників, а це напряму впливає на репутацію наших спецекспортерів, які й так працюють в умовах шаленої конкуренції, в першу чергу, з компаніями країни агресора", – вважає генеральний директор.


Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/09/06/abromavichus_rozpochav_rozsliduvannya_schodo_svogo_poperednyka_v_quotukroboronpromiquot_bukina”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя