Військові навчання Sea Breeze-2019 перейшли в активну фазу: фото та відео

Ворог активізувався в морі і його треба заблокувати аби він не продовжував свої агресивні дії. Саме такий сценарій відпрацювали українські військові та армійці країн НАТО. Об этом сообщает nku.in.ua со ссылкой на СМИ.

Було це напередодні у рамках міжнародних навчань Sea Breeze-2019. Літаки, гвинтокрили та наземна техніка – було залучено все.

Під час навчань штурмовики злітали з військового аеродрому Кульбакіно та брали курс в бік моря. Вони бомбардували цілі, на які літаки навела розвідка.

В нас повинна бути комунікація. Ми повинні робити все за стандартами. Тому, у повітрі, на землі та на суші ми повинні вміти працювати однією командою,
– заявив контр-адмірал ВМС ЗСУ, керівник навчань від української сторони Олексій Неїпапа.

Водночас інші військові здіймали у повітря транспортну авіацію. АН-26 – головні "робочі коні" військово-морських сил України.

ан 26 sea breeze
Військово-транспортний АН-26

Цього разу вони мали перекинути в гарчу точку рятувально-пошукову групу, яка має знайти постраждалих, надати їм першу допомогу, забезпечити евакуацію.

Ан-26 у складі ВМС виконує розвідку, виконує десантування групи РПГД. Та перевезення особового складу, вантажів. А щодо конкретно ВМС – то це – розвідка,
– зазначив штурман літака АН-26 Олександр.

В район виконання бойових завдань виходили українські та американські пілоти, щоправда, техніка кардинально різниться. Американські військові для пошуку підводних човнів використовували літак-розвідник "Боїнг" Шостого флоту ВМС США.

боїнг сша нато
Американський літак-розвідник "Боїнг"

Керівник навчань від американської сторони, капітан першого рангу Метью Ліман бере участь у Sea Breeze-2019 вже втретє. Каже, на власні очі бачить, як змінюється рівень українських військових.

Я вважаю, ключове, на чому вам треба сфокусуватися – це не кількість літальних апаратів, а професіоналізм ваших пілотів. У вас є дуже висококваліфіковані авіатори в українських військово-повітряних силах. Я дуже вражений їх професіоналізмом та навичками пілотування,
– наголосив капітан першого рангу, керівник навчань Sea Breeze-2019 від американської сторони.

Цьогоріч міжнародні військові навчання Sea Breeze-2019 триватимуть до 12 липня. Військові відпрацьовують сценарії, максимально наближені до реалій російсько-української війни. Щоби додатково озброїти знаннями наших захисників.

Хто бере участь у навчаннях?

Від ВМС ЗС України у навчаннях беруть участь фрегат "Гетьман Сагайдачний", середній десантний корабель "Юрій Олефіренко", морський транспорт "Горлівка", судно розмагнічування "Балта", морське водолазне судно "Нетішин", артилерійський катер "Скадовськ", малі броньовані артилерійські катери "Аккерман" і "Ужгород", санітарний катер "Сокаль".Окрім того, задіяні дев’ять кораблів та катерів морської охорони Державної прикордонної служби України.

Країни-партнери в морському компоненті навчань представлені есмінцем "Карні" від ВМС США, есмінцем "Дункан" від Великої Британії, патрульним катером "Очамчире" від Грузії, фрегатом "Торонто" від Канади, фрегатом "Р. Фердінанд", а також корветами "Себастьян" і "Ластунул" від Румунії, фрегатом "Тургутрейс" від Туреччини та корветом "Бодри" від Болгарії.

Що таке Sea Breeze?Це багатонаціональні військові навчання, які проводяться на території України з 1997 року відповідно до "Меморандуму про порозуміння та співробітництво з питань оборони та військових взаємин" між Міноборони США та Міноборони України від 1993 року. Організаторами навчань є Україна і США. Цьогоріч навчання почалися 1 липня.

blog_ava
Найпопулярніші типи холодильників: чим відрізняються та які краще
сьогодні
6223

Джерело статті: “http://24tv.ua/viyskovi_navchannya_sea_breeze_2019_pereyshli_v_aktivnu_fazu_foto_video_n1177358”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя