Портников попередив Зеленського: Україна незабаром може залишитися без союзників у ЄС

Портников попередив Зеленського: Україна незабаром може залишитися без союзників у ЄС
Новому керівництву Європейської комісії не доводилося переживати з Україною кризи і російського вторгнення, у зв’язку з чим не виключено, що Брюссель може піти на послаблення антиросійських санкцій. Як інформує replyua.net, про це у своєму блозі на «Белсат» написав політичний оглядач Віталій Портников, підкресливши, що представники Центральної Європи відсутні у новому керівництві Єврокомісії.

«Наступник Туска, бельгійський прем’єр Шарль Мішель – він також професійний політик і теж ліберал. Однак він незмірно далі, у порівнянні з Туском, в питаннях, що стосуються проблем сходу і центру Європи. Все майбутнє керівництво ЄС змістилося на захід і південь», — наголосив публіцист.

За його словами, немає сумнівів у тому, що для Мішеля українське питання буде абсолютно не таким цікавим, як для Дональда Туска, а для нового очільника європейської дипломатії, голови МЗС Іспанії Жозепа Борреля російська агресія в Україні — куди більш далека історія, ніж для його попередниці, колишньої голови італійського МЗС Федеріки Могеріні.

Джерело статті: “https://replyua.net/blog/portnikov-vitaliy/157106-portnikov-poperediv-zelenskogo-ukrayina-nezabarom-mozhe-zalishitisya-bez-soyuznikv-u-yes.html” Об этом сообщает inkorr.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя