Пишнотіла модель Іскра Лоуренс зробила звабливе фото в стилі сестер Кардашян

Пишнотіла модель Іскра Лоуренс зробила звабливе фото в стилі сестер Кардашян Об этом сообщает new-s.in.ua со ссылкой на СМИ.

Британська модель plus-size Іскра Лоуренс є не тільки успішною манекенницею, але й блогером. У мережі вона публікує кадри з приватного життя та стильних зйомок.

13 січня Іскра вразила прихильників свого блогу яскравими та досить провокативними знімками. Пишнотіла модель постала у топі на зав’язках та джинсах з високою талією. Вбрання грайливо оголювало її груди та підкреслювало апетитні форми.

Я – заборонений плід, – загадково написала Іскра Лоуренс.

Пишнотіла модель Іскра Лоуренс Пишнотіла модель Іскра Лоуренс / Instagram / @iskra Модель Іскра Лоуренс в пікантному образі Модель Іскра Лоуренс в пікантному образі / Instagram / @iskra

Користувачі мережі одразу ж звернули увагу на те, що гарячі знімки дуже нагадують фото Кендалл Дженнер, зроблене у 2015 році. Тоді одна із сестер Кардашян вмостилась на підлогу, а її волосся розклали у формі сердечок. На знімку ж Іскри Лоуренс її хвилясті пасма теж викладені навколо голови, а сама зірка вмостилась серед квітів та фруктів.

Кендалл Дженнер / Instagram / @kendalljenner

Окрім цього, на знімку пишнотілої моделі помітили наслідування найпопулярнішої зірки з клану Кардашян – Кім. Запальна дружина Каньє Веста частенько обирає сексапільні вбрання із зав’язками на грудях. Таким чином Кім підкреслює свої пишні форми.

Переглянути цей допис в Instagram Допис, поширений Kim Kardashian West (@kimkardashian) 18 Лис 2018 р. о 2:40 PST

Переглянути цей допис в Instagram Допис, поширений Kim Kardashian West (@kimkardashian) 26 Гру 2018 р. о 3:14 PST

Переглянути цей допис в Instagram Допис, поширений Kim Kardashian West (@kimkardashian) 15 Вер 2018 р. о 10:27 PDTДжерело статті: “http://ukropnews.com/news/Pishnotila_model_skra_Lourens_zrobila_zvablive_foto_v_stili_sester_Kardashyan_356506.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя